SentinelOne Singularity güvenlik platformu, hassas bilgi içeren verileriniz için, günümüzün karmaşık tehditlerine karşı daha verimli koruma sağlayarak, SOC ve BT Operasyon Ekiplerini güçlendirir.

Singularity özelliği, farklılaştırılmış uç nokta koruması, uç nokta tespiti ve müdahalesi, IoT güvenliği, bulut güvenliği ve BT operasyon yetenekleri sunarak, birden fazla mevcut teknolojiyi tek bir çözümde birleştirir. SentinelOne, Windows, Mac, Linux ve Kubernetes için kaynak açısından verimli otonom ajanlar sunar ve fiziksel, sanal, VDI, müşteri veri merkezleri, hibrit veri merkezleri ve bulut hizmeti sağlayıcıları dahil olmak üzere çeşitli form faktörlerini destekler.

Sentinel’ler, kullanım kolaylığına ve gereksinimlerinizi karşılayan esnek yönetime yönelik olarak tasarlanmış, küresel olarak mevcut çok kiracılı SaaS aracılığıyla yönetilir. SentinelOne'ın Vigilance Yönetilebilir Tespit ve Müdahele (MDR) hizmetleri aboneliği, güvenlik organizasyonunuzu 7 gün 24 saat desteklemek için hazırdır.

NEDEN SENTINELONE’ı SEÇMELİSİNİZ?

SentinelOne, EPP+EDR’yle gerçek anlamda birleşir; böylece fazlalık uç nokta aracılarını ortadan kaldırabilir ve operasyon giderlerini düşürebilirsiniz.

%97 müşteri desteği memnuniyeti

Müşterilerin %97’si SentinelOne’ı öneriyor

Zaman kazandıran iş akışlarına sahip özelleştirilebilir konsol Üstün davranışsal yapay zeka ile çözülen fidye yazılımı

Üstün davranışsal yapay zeka ile çözülen fidye yazılımı 

Anında tetiklenen otonom koruyucu müdahaleler

Olaylara müdahale edenler ve tehdit avcıları için tasarlanmış ActiveEDR® ile
zaman kazandıran, yorgunluğu azaltan Storyline™

Tam geçmiş analizi için 365+ gün süreli, uygun fiyatlı EDR veri saklama

Diğer üreticiler ile kolay XDR entegrasyonları

Detaylı bilgi için