Hizmetlerimiz

Bilgi Güvenliği

İşletmenizin potansiyelini, güvenilir ve yenilikçi teknoloji çözümlerimizle maksimize edin.

Bilgi teknolojileri ve güvenlik alanında öncü bir çözüm ortağı olarak, kurumların dijital varlıklarını korumak ve iş süreçlerini güvence altına almak için kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Teknolojinin sürekli evrim geçirdiği bu çağda, kurumların karşı karşıya kaldığı siber tehlikeler de aynı şekilde gelişmektedir. Biz, bu sürekli değişen güvenlik tehditleri karşısında kurumlarınızı korumak ve iş verimliliğinizi artırmak için yenilikçi ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Karmaşık Tehditlere Karşı Uç Nokta Güvenliği

SentinelOne Singularity güvenlik platformu, hassas bilgi içeren verileriniz için, günümüzün karmaşık tehditlerine karşı daha verimli koruma sağlayarak, SOC ve BT Operasyon Ekiplerini güçlendirir.

Güvenli Dosya Paylaşımı ve Yönetimi

SealPath şirketlerin belgelerini, nerede olurlarsa olsunlar, korumalarını ve kontrol etmelerini sağlar: Kişisel bilgisayarlarında, kurumsal ağlarında, iş ortaklarının ağlarında, bulutta, vs. Hatta belge gönderilmiş ya da paylaşılmış ve IT birimi kontrolü dışında olduğunda bile.

Penetrasyon ve Zafiyet Taraması Hizmetleri

Penetrasyon ve Zafiyet Taraması Hizmetleri, işletmenizin ağ yapıları ve uygulamalarına yönelik güvenlik risklerini belirler ve bunları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Hassas Veri Keşfi ve
Güvenliği

Ground Labs Hassas Veri Keşfi ve Güvenliği ile Tek bir platformdan, ön tanımlı 300’ü aşkın veri tipiyle hassas verilerinizi keşfedin, iyileştirin ve izleyin.
Bize Ulaşın

Kapsamlı Hizmetler için Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak ve İHS Teknoloji çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için her adımda size yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıcalıklarınız
İletişim Süreci Hakkında
1

Formu doldurursunuz.

2

Keşif ve danışmalık toplantısı planlarız.

3

İşinize uygun çözümler sunarız.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin