Kurumsal

Partnerlerimiz & Sertifikalarımız

Güçlü İş Ortaklarıyla Başarıya Ulaşın.

Teknolojinin, şirketlerin yaptıkları işte en iyisi olmalarını sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Müşteri başarısına olan bu bağlılığımız, İHS Teknoloji’nin stratejik yönetilen hizmet ve güvenlik ortağı olarak tanınmasının ana nedenidir.

Sektörel Tecrübe ve Güven

Sertifikalarımız, İHS Teknoloji’nin sektör standartlarına olan bağlılığını belgelemektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini arttırmamızı sağlamak amacıyla, ISO 9001:2015 ve ISO/IEC 27001:2013 standartlarına uygun çalışmaktayız.

Operasyonlarımızı en yüksek düzeydeki veri işleme ve güvenlik protokolleri ile uyumlu hale getirerek, endüstri gereksinimlerinin ötesinde bir hizmet kalitesi sunmayı hedefliyoruz. Bu, ulusal çapta genişlememiz ve teknolojik altyapımızı sağlayan şirketlerle kurduğumuz güçlü ilişkiler aracılığıyla mümkün olmaktadır.

Sertifikalarımız

ISAE 3402 Tip II

ISAE 3402 Tip II raporu, “Bir hizmet kuruluşundaki kontrollerin tanımı, tasarımı ve işleyiş etkinliğine ilişkin rapor” olarak bilinir. ISAE 3402 Tip II standardı kuruluşumuza ait sistemlerin nasıl tasarlandığını ve süreçlerin tutarlılığı konusunda bilgi sağlamaktadır. Bir ISAE 3402 Tip II raporunda dış denetçi; kontrollerin tasarımının uygunluğu ve varlığı ile bu kontrollerin önceden tanımlanmış bir dönemde işleyiş etkinliği hakkında rapor verir. Bu rapor; dış denetçinin hizmet kuruluşunun iç kontrolünü ayrıntılı bir şekilde incelemesi ve ayrıca tüm kontrollerin önceden tanımlanmış süreç ve kontrollere uygun olarak etkin bir şekilde işleyip işlemediğini incelemesi anlamına gelir.

ISO 27001
Veri Merkezi ve Yazılım Hizmet Sağlayıcılığı

ISO/IEC 27001 sertifikası, bilgi güvenliği kontrollerine yönelik en zorlu sertifikalardan biridir ve potansiyel veri sistemi açıklarını tespit etmek, bunlara karşı savunma yapmak için bilgi güvenliği kontrollerinin mevcut olduğunu doğrular.

ISO 27017
Bulut Güvenliği

ISO 27017, bulut tabanlı hizmetler için bilgi güvenliği kontrol önlemlerini tanımlamaya odaklanmış uluslararası bir standarttır. Maliyetleri düşürmek, yeni ölçeklenebilir projeler yaratmak, regülasyon ve müşteri gerekliliklerini karşılamak amacıyla bulut hizmet sağlayıcıları için güvenli hizmet sunumunu sürekli olarak iyileştirmek ve kuruluş genelinde süreçleri kolaylaştırmak için bir çerçeve çizer. En güncel güvenlik protokollerini uygulayarak üstün bir hizmet sunabilmek için zaman ve çaba harcamayan tedarikçiler, güvenebileceğiniz iş ortaklarıdır.

ISO 27018
Kişisel Verilerin Korunması

ISO 27018, bulut bilişim ortamında kişisel verilerin korunmasını sağlamak amacıyla bilgi güvenliği yönetimine odaklanmış uluslararası bir standarttır. Maliyetleri düşürmek, yeni ölçeklenebilir projeler yaratmak, regülasyon ve müşteri gerekliliklerini karşılamak amacıyla bulut hizmet sağlayıcıları için kişisel veri güvenliğini sürekli olarak iyileştirmek ve kuruluş genelinde süreçleri kolaylaştırmak için bir çerçeve çizer. En güncel veri koruma protokollerini uygulayarak üstün güvenlik sunabilmek için zaman ve çaba harcamayan tedarikçiler, güvenebileceğiniz iş ortaklarıdır.

ISO 20000-1
BT Hizmet Yönetimi

ISO 20000-1, BT hizmetlerinin etkin yönetim ve sunumunu sağlamak amacıyla BT Hizmet Yönetim Sisteminin (ITSMS) gerekliliklerini tanımlayan uluslararası bir standarttır. Maliyetleri düşürmek, yeni ölçeklenebilir projeler yaratmak, regülasyon ve müşteri gerekliliklerini karşılamak amacıyla BT hizmet sağlayıcıları için hizmet kalitesini sürekli olarak iyileştirmek ve kuruluş genelinde süreçleri kolaylaştırmak için bir çerçeve çizer. En güncel hizmet yönetimi protokollerini uygulayarak üstün bir hizmet sunabilmek için zaman ve çaba harcamayan tedarikçiler, güvenebileceğiniz iş ortaklarıdır.

ISO 9001
Veri Merkezi ve Yazılım Hizmet Sağlayıcılığı

ISO 9001, Kalite Yönetim Sisteminin (QMS) tüm gerekliliklerini tanımlamaya odaklanmış uluslararası standart olan ISO 9001 ailesinin son versiyonudur. Maliyetleri düşürmek, yeni ölçeklenebilir projeler yaratmak, regülasyon ve müşteri gerekliliklerini karşılamak amacıyla Veri Merkezi sağlayıcıları, Yazılım Hizmet sağlayıcıları gibi hizmet sağlayıcılar için hizmet kalitesini sürekli olarak iyileştirmek ve kuruluş genelinde süreçleri kolaylaştırmak için bir çerçeve çizer. En güncel kalite kontrol protokollerini uygulayarak üstün bir hizmet sunabilmek için zaman ve çaba harcamayan tedarikçiler, güvenebileceğiniz iş ortaklarıdır.

ISO 14001
Çevresel Yönetim

ISO 14001, çevre yönetim sisteminin (EMS) gerekliliklerini tanımlayan ve kuruluşların çevresel performansını iyileştirmeye odaklanan uluslararası bir standarttır. Maliyetleri düşürmek, yeni sürdürülebilir projeler yaratmak, regülasyon ve müşteri gerekliliklerini karşılamak amacıyla hizmet sağlayıcıları için çevresel sorumluluğu sürekli olarak iyileştirmek ve kuruluş genelinde süreçleri kolaylaştırmak için bir çerçeve çizer. En güncel çevre yönetim protokollerini uygulayarak sürdürülebilir hizmet sunabilmek için zaman ve çaba harcamayan tedarikçiler, güvenebileceğiniz iş ortaklarıdır.

ISO 22301
İş Sürekliliği

ISO 22301, kuruluşların iş sürekliliğini sağlamak ve planlanan kesintiler karşısında operasyonlarını sürdürebilmelerine yönelik yönetim sistemi gerekliliklerini belirleyen uluslararası bir standarttır. Maliyetleri düşürmek, yeni ölçeklenebilir projeler yaratmak, regülasyon ve müşteri gerekliliklerini karşılamak amacıyla hizmet sağlayıcıları için iş sürekliliğini sürekli olarak iyileştirmek ve kuruluş genelinde süreçleri kolaylaştırmak için bir çerçeve çizer. En güncel iş sürekliliği protokollerini uygulayarak üstün bir hizmet sunabilmek için zaman ve çaba harcamayan tedarikçiler, güvenebileceğiniz iş ortaklarıdır.

ISO 45001
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Yönetimi

ISO 45001, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi gerekliliklerini belirleyen ve çalışanların sağlığını korumayı amaçlayan uluslararası bir standarttır. Maliyetleri düşürmek, yeni ölçeklenebilir projeler yaratmak, regülasyon ve müşteri gerekliliklerini karşılamak amacıyla hizmet sağlayıcıları için iş sağlığı ve güvenliğini sürekli olarak iyileştirmek ve kuruluş genelinde süreçleri kolaylaştırmak için bir çerçeve çizer. En güncel iş sağlığı ve güvenliği protokollerini uygulayarak üstün bir hizmet sunabilmek için zaman ve çaba harcamayan tedarikçiler, güvenebileceğiniz iş ortaklarıdır.

ISO 50001
Enerji Verimliliği Yönetimi

ISO 50001, enerji yönetim sistemlerinin (EnMS) gerekliliklerini belirleyen ve kuruluşların enerji performansını iyileştirmeye odaklanan uluslararası bir standarttır. Maliyetleri düşürmek, yeni sürdürülebilir, enerji verimli projeler yaratmak, regülasyon ve müşteri gerekliliklerini karşılamak amacıyla hizmet sağlayıcıları için enerji verimliliğini sürekli olarak iyileştirmek ve kuruluş genelinde süreçleri kolaylaştırmak için bir çerçeve çizer. En güncel enerji yönetim protokollerini uygulayarak sürdürülebilir ve enerji verimli hizmet sunabilmek için zaman ve çaba harcamayan tedarikçiler, güvenebileceğiniz iş ortaklarıdır.

Sahip olduğumuz sertifikalar; bulut hizmetlerimiz, ürün geliştirme, destek ve operasyon süreçlerimizin tamamını kapsamaktadır.

Partnerlerimiz

Sertifikasyonlarımızın Önemi

IHS Teknoloji, ISO 9001:2015 ve ISO/IEC 27001:2013 sertifikasyonları ile sektördeki liderliğini ve hizmetlerindeki güvenlik ile kalite standartlarını teyit etmektedir. Bunlar, iş süreçlerimizin dünya çapında kabul görmüş normlara uygun olduğunun bir göstergesidir. ISAE3402 Tip II raporu ile, denetim ve kontrol süreçlerimizin uluslararası tanınmış standartlarda olduğunu ve müşteri verilerinin güven içinde yönetildiğini belgelemekteyiz.

Bu sertifikasyonlar, IHS Teknoloji’nin müşterilerine güvenilir, esnek ve sürekli gelişen çözümler sunma kapasitesini vurgulamakta; müşteri sıkıntılarına proaktif çözümler üretme konusundaki kararlılığımızı göstermektedir. Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarında kritik bir partner olma yolculuğunda, sektördeki öncü konumumuzu ve mükemmeliyetimize olan bağlılığımızı paylaşmaktan gurur duyarız.

Bize Ulaşın

Kapsamlı Hizmetler için Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak ve İHS Teknoloji çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için her adımda size yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıcalıklarınız
İletişim Süreci Hakkında
1

Formu doldurursunuz.

2

Keşif ve danışmalık toplantısı planlarız.

3

İşinize uygun çözümler sunarız.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin