Kurumsal

İHS’DE YAŞAM

Şirketimizde yaşam, önemli bir değerdir ve çalışanlarımızın refahı ve mutluluğu önceliğimizdir. Çalışanlarımızın sağlıklı, motive ve dengeli bir yaşam sürdürmeleri için çeşitli olanaklar ve destekler sunuyoruz.


İHS’de yaşam, sadece işimizle ilgili değildir, aynı zamanda çalışanlarımızın daha iyi bir yaşam sürdürebilmeleri için sunduğumuz olanaklarla da ilgilidir. Çalışanlarımızın mutluluğu ve refahı, başarımızın temel bir unsuru olarak kabul edilmektedir.

Ofiste Sağlık

Fiziksel sağlık ve iyi bir yaşam kalitesi için düzenli olarak her sabah ofisimizde kahvaltı seçeneğimiz bulunmaktadır. Güne zinde ve dinç başlamak için ilk öğün çok önemlidir.

Çalışanlarımızın güvenliği ve konforu da şirketimiz için çok önemlidir. Çalışma ortamını ergonomik hale getirmek için gereken önlemleri alıyoruz. Düzenli ergonomik eğitimler, nefes egzersizleri ve masa başı egzersizleri eğitimleri alarak aktiflik sağlamaya özen gösteriyoruz.
Motivasyon

Çalışanlarımızın motivasyonlarını artırmak ve iş birliğini teşvik etmek için düzenli olarak kurumsal etkinlikler düzenliyoruz. Ayrıca, şirket içi iletişimi güçlendirmek için düzenli geri bildirim ve iletişim kanalları sağlıyoruz.

Kişisel ve profesyonel gelişim fırsatları sunarak çalışanlarımızın kendilerini sürekli olarak geliştirmelerine olanak sağlıyoruz. Eğitim programları, seminerler ve mentorluk gibi kaynaklarla çalışanlarımızın yeni beceriler kazanmaları ve kariyerlerinde ilerlemeleri için destek oluyoruz.

Mentorlük programı sayesinde yeni işe başlayan arkadaşlarımızın adaptasyon ve oryantasyon süreçlerine destek sağlıyoruz. Dinamik, inovatif ve samimi ekibimize uyum sağlamak çok kolay!Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık

Çeşitlilik, eşitlik ve katılım değerlerine sahip olmanın şirketimiz için birçok faydası vardır. Çeşitli çalışanların farklı perspektifler sunması, yenilikçilik ve problem çözme becerilerini artırır. Ayrıca çalışanlar arasında hoşgörü ve anlayışın gelişmesine yardımcı olur. Eşitlik ise çalışanların motivasyonunu artırır ve işe bağlılığı güçlendirir. Katılım ise çalışanların daha aktif ve yaratıcı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Sonuç olarak, şirketimizde çeşitlilik, eşitlik ve katılım değerleri yüksek önceliğe sahip olan ve sürekli desteklenen önemli değerlerdir. Bu değerlerin şirketimizin başarısına ve çalışanların memnuniyetine katkı sağlayacağına inanıyoruz.
Sosyal Etki

Sosyal etkiyi sürdürülebilir kılmamızın etkenlerinden biri de şirketimizin bu alandaki çabalarını şeffaf bir şekilde paylaşmasıdır. Sosyal etkilerimiz, çevresel sürdürülebilirlik, istihdam yaratma, eğitim ve sağlık gibi alanlarda yapılan projeler ve sosyal sorumluluk faaliyetleridir.


İstihdamlarımızda kadın erkek eşitlik dengesine dikkat ediyoruz ve tüm çalışanlarımızı destekliyoruz. Şirket içerisinde düzenlediğimiz çeşitli yarışmalarla farkındalık yaratıyor ve farklı alanlardaki başarılarına olanak desteği sağlıyoruz.


Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri sayesinde özel günler ve haftalarda sivil toplum kuruluşu ve dernek, vakıflarla iş birliği süreçleri yürütüyoruz.
Bu kapsamda dijital e-atık bağışı, çevre temizliği, koşu, ağaç dikimi gibi dünyamızın geleceğine olumlu katkılar sunacak faydalara özen gösteriyoruz.

İş-Yaşam Dengesi

Çalışanlarımızın iş-yaşam dengelerini destekliyoruz. Dengeli bir yaşam sürmeleri için ofis kahvaltısı, esnek çalışma saati imkanlarına ek olarak ofisimizdeki sosyal alanlarla eğlenceli vakitler geçirmesini sağlıyoruz.

Eğlenceli oyunlar, eğitici kütüphanemiz, keyifli dinlenme alanlarıyla iş yerinde keyifli çalışmalarına destek oluyoruz.

Bize Ulaşın

Kapsamlı Hizmetler için Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak ve İHS Teknoloji çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için her adımda size yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıcalıklarınız
İletişim Süreci Hakkında
1

Formu doldurursunuz.

2

Keşif ve danışmalık toplantısı planlarız.

3

İşinize uygun çözümler sunarız.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin