Kurumsal

İHS'de Kariyer

Kariyerinizi bizimle birlikte büyütün.
Adınızdan kalıcı olarak söz etirecek işler yapmak istiyorsanız bize katılın!

Önce İnsan

İHS Teknoloji, insanları merkeze koyar. Ekibimizin mutluluğuna, iş/yaşam dengesine ve mesleki gelişimine yüksek değer veriyoruz. Böylece müşterilerimiz dahil herkesin kazanacağına inanıyoruz.

Çalışanlarımıza Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Çalışan değeri ve çalışan yaklaşımıyla ön plana çıkıyoruz. Tüm çalışanlarımıza daha önce yaşamadığı deneyimler sunarak şirket kültürümüzü geliştirmeye devam ediyoruz. İnsan kaynakları politikamız, yönetici çalışma anlayışımız faydalarımız, rekabetçi maaş politikamız sayesinde ayrıcalıklı bir şirket olmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz, mutlu çalışanlara sahip olmaktır.

Performans Yönetim Sistemi

Çalışma arkadaşlarımızın performansını maksimize etmek ve başarılarını kutlamak için performans yönetim sistemi uyguluyoruz. Her çalışana özel, işin gerektirdiği beceri ve yetkinliklerle uyumlu olarak bireysel hedefler ve performans standartları belirlenir. Bu hedeflere yönelik çalışmalar ilgili yöneticiler tarafından birebir izlenir ve gerekli geri bildirim sağlanır.

Geri bildirim kültürü sayesinde çalışma arkadaşlarımızın güçlü alanları ve gelişim alanlarının farkındalığını artırmaya özen gösteriyoruz.

Performans yönetim sistemi, çalışanların gelişimine yönelik stratejilerin belirlenmesini ve uygulanmasını sağlar. Gerekli eğitim ve geliştirme programları düzenlenerek maksimum fayda sağlanır. Tüm çalışanlarımızın performanslarını ödüllendirerek ve başarılarını kutlayarak motivasyonlarını artırmaya dikkat ediyoruz.

Kariyer Yönetimi

Çalışanlarımızın gelecek planları bizim için önemlidir. Her bir çalışma arkadaşımızın gelişmek istediği alanlarda hedeflerine yönelik destekleyerek bireysel kariyer planlamaları gerçekleştiriyoruz. Tutkulu çalışmalarını destekleyecek, verimlilik ve etkinliklerini en doğru yerde efektif ve pragmatik şekilde konumlandırmak için ilgili ekiplerimizce yol gösteriyoruz.

Yönetici adaylarımız için özellikle dahil ettiğimiz liderlik eğitimleriyle terfi öncesinde onları süreçler için hazırlıyoruz.

Yöneticilik süreçlerinde de birebir görüşmeler, ekip üyeleri geri bildirimleriyle gelişimlerini takip ediyor ve başarılını sürdürülebilir kılmaya çabalıyoruz. Kariyer olanaklarını çeşitlendirmeye dikkat ediyoruz. Yıl içinde sunduğumuz rotasyon imkanı çalışanlarımıza yeni deneyimler kazanma imkanı sunuyor. Kişileri mutlu olduğu yerde konumlandırmak için olanak sağlamanın başarımızın en önemli parçası olduğuna inanıyoruz.

Eğitim ve Gelişim Programlarımız

 

Bunun yanı sıra çalışanlarımıza, kişisel ve profesyonel gelişim fırsatları için;

  • Dil eğitim sponsorluğu,
  • Eğitim ve sertifikasyon programları desteği,
  • Alanında uzman kadrodan mentorluk,
  • Liderlik becerileri olmak üzere bu becerileri geliştirmeleri için fırsatlar sunuyor ve kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı oluyoruz.
İşe Alım Sürecimiz
Başarılarımızın sırrı çalışan çeşitliliği ve yeteneklerinden oluşuyor. İşe alım sürecindeki hedefimiz de ekibimize kültürümüzle uyumlu çalışabilecek yeni yetenekler kazandırmaya devam etmekten geçiyor. Bu süreç şirketin hedeflerine ulaşmasında sağlam bir temel oluştururken objektiflik, adil yaklaşım ve etkin iletişim prensiplerine dayanarak ilerliyoruz.

İK Mülakatı

Birbirimizi daha yakından tanıyoruz ve şirket kültürümüz ile ilgili rol için uygunluğunuzdan bahsediyoruz.

Case Çalışmaları

Çalışacağınız alandaki sorunları nasıl çözdüğünüzü ve düşündüğünüzü öğreniyoruz.

Teknik Mülakat

Deneyim ve bilgi birikimlerinizden konuşarak sizden öğrenebileceklerimizi ve size öğretebileceklerimizi belirliyoruz.

Lider Görüşmesi

Birebir çalışma arkadaşınızı tanıyarak çalışma biçimi ve işle ilgili kritik bilgileri öğrenin.
Ekibe Katılın!

İHS Teknoloji, Türkiye’nin önde gelen Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) sektörü kuruluşlarından biridir. Katma değerli projeler ve sağladığımız altyapı hizmetleri ile sektörün öncülerinden biriyiz. 350.000’den fazla uygulamayı barındırarak Türkiye’nin bulut bilişim pazarının lider sağlayıcılarından biriyiz.

Bize Ulaşın

Kapsamlı Hizmetler için Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak ve İHS Teknoloji çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için her adımda size yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıcalıklarınız
İletişim Süreci Hakkında
1

Formu doldurursunuz.

2

Keşif ve danışmalık toplantısı planlarız.

3

İşinize uygun çözümler sunarız.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin