Kurumsal BT Hizmetleri

Yedekleme Çözümleri

Yedekleme çözümlerimiz, işletmelerin verilerini güvenli ve etkin bir şekilde yedekleyerek veri kaybına uğrama riskini ortadan kaldırır. Farklı büyüklükteki işler için özelleştirilebilen çözümlerimizle, olağanüstü durumlarda hızlı ve güvenilir veri geri yükleme hizmeti sunar.

Yedekleme Çözümlerimizin Sunduğu Özellikler

IHS Teknoloji’nin veri yedekleme hizmeti, işletmelerin verilerini güvenli ve etkin bir şekilde korurken, esneklik ve ölçeklenebilirlik sunar.

Siber Saldırılara Karşı Koruma

IHS Teknoloji, işletmelerde siber saldırılar sonucu oluşabilecek veri kayıplarına karşı verilerinizi güvenli bir şekilde yedekler.

Donanım Arızalarına Karşı Koruma

Donanım arızaları sonucu oluşabilecek veri kayıplarını önler, böylece iş sürekliliğinizi sürdürmenize olanak sağlar.

Yasal Uyumluluk

Veri yedekleme hizmetimiz, kişisel verileri koruma kanunlarına uygun çalışır ve böylece işletmeleri yasal risklerden korur.

Doğal Afetlerden Korunma

Olağan dışı durumlarda, özellikle doğal afetler sırasında veri kaybını önlemek için verilerin güvenli bir şekilde yedeklenmesini sağlar.

Kolay Veri Geri Yükleme

Hizmetimiz, olağanüstü bir durumda, hızlı ve etkili bir şekilde verileri geri yüklemeyi sağlar.

Yönetilen Backup Hizmetinin Avantajları

IHS Teknoloji’nin veri yedekleme çözümleri, tam koruma sağlar. Bulut tabanlı yedekleme hizmetlerimizle, veri kaybından kaynaklanabilecek olası iş kaybını ve olası maliyetleri en aza indirmeyi hedefleriz.

Kesintisiz İş Sürekliliği

Verilen hizmet, veri kaybı sorunlarına karşı koruma sağlar. Bu durum, iş sürekliliğinizi sürdürmenize olanak verir ve her zaman veriye erişim imkanı sunar.

Ölçeklenebilirlik ve Esneklik

Farklı büyüklükteki işletmelere ve değişen veri gereksinimlerine uygun çözümler sunar, böylece işletmenizin gereksinimlerine göre hizmet alabilirsiniz.

Maliyet

Veri kaybıyla oluşacak potansiyel maliyetleri önler. Donanım ihtiyaçları ve enerji maliyetlerinin azalmasını sağlar, böylece bütçenizde önemli bir tasarruf elde etmenize yardımcı olur.

Güvenilir Veri Koruması

Kişisel ve kurumsal veri güvenliğinizi sağlar, böylece işletmenizin ve müşterilerinizin verileri korunur.

Her Yerden Erişim

Bulut tabanlı veri yedekleme çözümlerimizle, her zaman, her yerden verilerinize erişim sağlar.

Yasal Uyumluluk

Veri yedekleme çözümlerimiz, kişisel verileri koruma kanunlarına uygun çalışır. Bu durum, işletmenizi yasal risklerden korur.

Yedekleme Çözümlerimiz

Arcserve

Arcserve UDP yeni nesil mimarisi ile tek bir konsol aracılığı ile sadece bir Workstation yedeklemesinden, birden fazla bölgede hizmet veren karışık altyapı ve cloud ortamlarına sahip olan son kullanıcıların imdadına backup ve disaster uygulaması olarak yetişmektedir.

Veeam

Veeam® Backup & Replication™ sanal, fiziksel ve bulut tabanlı tüm iş yükleriniz için erişilebilirlik sunar. Tek bir yönetim konsolundan tüm uygulama ve verileriniz için hızlı, esnek ve güvenilir yedekleme, kurtarma ve replikasyon işlemlerini yöneterek geleneksel yedekleme çözümlerinden tamamen kurtulabilirsiniz.

DELL EMC

Dell Technologies Data Protection Suit ailesinde bulunan yedekleme ve real time replikasyon çözümlerine entegre ettiği Datadomain backup appliance’ları ile enterprise şirketlerin kompleks yedekleme ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır.

Bize Ulaşın

Kapsamlı Hizmetler için Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak ve İHS Teknoloji çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için her adımda size yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıcalıklarınız
İletişim Süreci Hakkında
1

Formu doldurursunuz.

2

Keşif ve danışmalık toplantısı planlarız.

3

İşinize uygun çözümler sunarız.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin