Hizmetlerimiz

Kurumsal BT Hizmetelri

İş süreçlerinizi dönüştürerek zamandan tasarruf edin ve maliyetleri azaltın.

BT yönetimi, veri güvenliği ve bulut teknolojileri alanlarında güvenilir bir ortak olarak, işletmenizin çalışma şeklini dönüştürmeyi hedefliyoruz. Teknolojik ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarken, işletmenizin zamanından ve bütçesinden tasarruf etmesini sağlıyor; yenilikçi yaklaşımımız ile iş süreçlerinizi optimize ederek, işletmenizin sektöründeki  konumunu güçlendirmeye yardımcı oluyoruz.

%100 Ransomware Koruması

Ransomware koruma sistemimiz, verilerinizin fidye yazılımları tarafından ele geçirilmesini %100 oranında engeller ve kesintisiz güvenli bir iş ortamı sağlar.

Sanallaştırma Çözümleri

Bütün BT süreçlerinizde sürekliliğin sağlanması için uzman İHS Teknoloji uzmanlarını tercih edin! Böylece iş gücü ve maliyetlerinizi azaltır, kolay yönetilebilir, hızlı ve esnek bir sistem yapısına sahip olursunuz.

Yedekleme Çözümleri

Fiziksel, Sanal veya Bulut Üzerinde Bulunan Kritik Verilerinizi Güvenli bir şekilde yedekleyip koruyabilir ve olağan dışı durumlarda sıfır data kaybı ile geri dönüş sağlayabilirsiniz.
Bize Ulaşın

Kapsamlı Hizmetler için Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak ve İHS Teknoloji çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için her adımda size yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıcalıklarınız
İletişim Süreci Hakkında
1

Formu doldurursunuz.

2

Keşif ve danışmalık toplantısı planlarız.

3

İşinize uygun çözümler sunarız.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin