Sanallaştırma Çözümleri

Bütün BT süreçlerinizde sürekliliğin sağlanması için uzman İHS Teknoloji uzmanlarını tercih edin! Böylece iş gücü ve maliyetlerinizi azaltır, kolay yönetilebilir, hızlı ve esnek bir sistem yapısına sahip olursunuz.

Yedekleme Çözümleri

Fiziksel, Sanal veya Bulut Üzerinde Bulunan Kritik Verilerinizi Güvenli bir şekilde yedekleyip koruyabilir ve olağan dışı durumlarda sıfır data kaybı ile geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Hiper Bütünleşik Altyapı Çözümleri

Hiper Tümleşik Sistemler IT Altyapınızda Ihtiyaç Duyduğunuz server-storage ve network katmanlarını bir araya getirerek size yönetim kolaylığı, esneklik ve maliyet avantajı sağlayan yeni nesil sistemlerdir.

Veri Depolama Çözümleri

İHS’nin sunmuş olduğu veri depolama çözümleri daha verimli, ölçeklendirilebilir ve yönetilebilir sistemler sağlamaktadır.

x86 Sunucu Çözümleri

Sunucular, sanallaştırma ortamı üzerinde veya bağımsız çalışan uygulamaların ihtiyaç duyduğu işlemci, hafıza ve kapasite alanlarının sağlandığı sistemlerdir. Basit iş yüklerinden kritik iş yüklerine kadar kurumların ihtiyaç duydukları ölçeklenebilir sunucu sistemleri için hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için