Bulut Hizmetleri

Yönetilen Backup Hizmetleri

Yönetilen Backup hizmeti, veri koruma ve yedekleme süreçlerinizi etkin bir şekilde takip eder, bu işlemi 7/24 sürdürerek herhangi bir hata durumunda anında müdahale eder. Bu sayede firmalar için zamandan ciddi tasarruf sağlar, veri kayıplarına karşı güvenli bir koruma oluşturur ve yedekten geri yükleme kolaylığı sunar.

Yönetilen Backup Hizmetinin Sunduğu Özellikler

Yönetilen Backup hizmetlerimizin özellikleri, işletmelerin veri koruma süreçlerini optimize etmek ve veri kaybı riskini minimize etmek için kritik öneme sahip olan robust ve kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar. Sadece bilgilerinizi korumakla kalmayıp, aynı zamanda verimliliğinizi artırmaya ve operasyonel maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olan bu hizmetleriyle, işletmelerin hayati önem taşıyan verilerini olası bilgi kayıplarına, arızalara veya güvenlik ihlallerine karşı koruruz.

7/24 İzleme

Yedekleme işlemlerinin sürekli takip edildiği ve herhangi bir hata durumunda anında müdahale sağlandığı bir hizmet sunarız.

Süreç Analizi

Yedekleme süreçlerinin etkin bir şekilde analizini yaparak, hataların önüne geçer ve süreçleri daha verimli hale getiririz.

BT Süreçlerinin Eksiksiz Yönetimi

Sadece yedekleme işlemleri değil, tüm BT süreçlerinizi de yöneterek, iş sürekliliği ve veri güvenliği konularında tam destek sağlarız.

Lokal ve Cloud Çözümler

İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak yerinde yedekleme veya bulut tabanlı yedekleme hizmetleri sunarız.

Yedekleme Yazılımı Seçeneği

İhtiyaçlara uygun olarak, yedekleme yazılımı seçeneğini işletmelere sunarız. İster mevcut yazılımlarını kullanabilir, isterlerse bizim tavsiye edeceğimiz yazılımları tercih edebilirler.

Yönetilen Backup Hizmetinin Avantajları

Yönetilen Backup hizmetlerimiz, işletmelerin veri güvenliği ve sürekliliği alanında benzersiz faydalar ve avantajlar sunar. Modern iş dünyasının hızla değişen ve giderek daha karmaşık hale gelen yapılarına uygun olarak, bu hizmetler, değerli verilerin sürekli ve etkili bir şekilde korunmasını ve gerektiğinde hızlıca geri yüklenmesini sağlar. 

Veri Koruma

Bu hizmetler, işletmenizin kritik verilerini güvende tutarak olası data kayıplarını önler. Her türlü veri kaybı senaryosuna karşı önleyici ve koruyucu bir yaklaşım sunar.

Zaman Tasarrufu

Yedekleme süreçlerinin otomatize edilmesi ile hem personel kaynaklarından tasarruf eder hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Anında Müdahale ve Hata Ayıklama

7/24 izleme sayesinde, olası hatalar ve sorunlar anında tespit edilir ve hızlı bir şekilde müdahale edilerek çözülür. Bu durum, veri kayıpları olmadan sistemlerin devamlılığını sağlar.

Yedekten Geri Dönme Kolaylığı

Yönetilen Backup hizmetleri, veri kaybı durumunda hızlı ve etkin bir şekilde yedekten geri dönme imkanı sağlar.

Süreçlerin En Verimli Hale Getirilmesi

Süreçlerin analizi ve yönetimi sayesinde iş süreçlerinizi en verimli hale getirir. Herhangi bir probleme anında müdahale etme ve çözüm üretme yeteneği, iş süreçlerinizin kesintiye uğramamasını sağlar.

Yönetilen Backup Hizmeti
Kullanım Alanları

Yönetilen Backup hizmetlerimiz, farklı sektörler ve çeşitli büyüklükteki işletmeler için uygulanabilir ve esnektir. Yüksek düzeyde kişiselleştirilebilir bu hizmetler, özellikle veri yoğunluğu yüksek olan ve sürekli olarak artan veri ihtiyaçları ile mücadele eden kurumların veri yönetimi operasyonlarını optimize etmelerinde son derece etkilidir.

Kurum Merkezleri

Veri merkezleri ve kurum merkezleri, veri yedekleme ve koruma ihtiyaçlarının yüksek olduğu yerlerdir. Yönetilen Backup hizmetlerimiz, burada bulunan değerli ve kritik iş verilerinin korunması ve geri yüklenmesi için etkili çözümler sağlar.

İHS Teknoloji Veri Merkezi

IHS Teknoloji Veri Merkezi, yönetilen backup hizmetlerimizin etkin bir şekilde sunulduğu bir başka önemli alandır. Burada, verilerinizin güvenliğini ve sürekliliğini sağlayacak çözümleri sunmaktayız.

Farklı Sistem ve Altyapıya Sahip Kurumlar

Yönetilen backup hizmetlerimiz, farklı IT altyapıları ve sistemleri olan kurumlar için uygundur. Sistemlerin verimliliğini artırmak ve veri kaybı riskini en aza indirmek için çeşitli özelleştirilmiş çözümler sunarız.

Teknoloji Altyapısı Çözümleri

Yönetilen backup hizmetlerimiz, teknoloji altyapısı çeşitli olan kurumlar için oldukça uygundur. Sunucu, depolama, ağ ve güvenlik gibi farklı alanlarda çözümler sunar, bu sayede iş sürekliliğini sağlar ve felaket kurtarma durumlarında devreye girer. Bu özellik IT altyapınızı güçlendirirken aynı zamanda veri korumanızı da maksimize eder.

Masaüstü Sanallaştırması

Çalışanların iş süreçlerine her yerden erişim sağlamalarına olanak tanır. Bu, iş yerinde esneklik sağlar ve çalışanların verimliliğini artırır.

Bize Ulaşın

Kapsamlı Hizmetler için Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak ve İHS Teknoloji çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için her adımda size yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıcalıklarınız
İletişim Süreci Hakkında
1

Formu doldurursunuz.

2

Keşif ve danışmalık toplantısı planlarız.

3

İşinize uygun çözümler sunarız.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin