Hizmetlerimiz

Dolandırıcılık Tespit ve Engelleme

İşletmenizi dolandırıcılık faaliyetlerine karşı koruyun.

İHS Teknoloji olarak, dolandırıcılık tespit ve engelleme alanında, işletmenizin mali ve itibari zararlara uğramasını önleyecek özel çözümler sunuyoruz. Gelişmiş fraud tespit teknolojimiz ve sunduğumuz gerçek zamanlı izleme sistemlerimizle, her türlü dolandırıcılık girişimini önceden tespit ederek proaktif bir koruma sağlayor, işletmenizin güvenliğini ön planda tutarak, dolandırıcılıkla mücadelede etkin ve güvenilir yöntemler geliştiriyoruz.

Zararlı Yazılım Tespiti ve Cihaz Parmak İzi

Uygulama ve web sayfalarınız üzerinde yapılabilecek her türlü dolandırıcılıkları tespit edin.

İşlem İzleme ve Dolandırıcılık Tespiti

Fraud Detection Service çözümü, gerçek zamanlı risk analizi/dolandırıcılık tespiti yapmanıza olanak sağlar.

Uzaktan Kimlik Tespiti

Hızlı Kimlik Tespiti ve Doğrulama çözümü Udentify, bir kişinin devlet veya resmi kurum tarafından imzalanmış bir kimlik belgesine sahip olduğunu ve NFC özellikli akıllı telefonunuz kullanarak gerçekte de söylediği kişi olduğunu kanıtlar.

Fraud Operasyonları Orkestrasyonu

Tek bir noktadan tümleşik bir şekilde sadece vakaların değil, bütün dolandırıcılık tespit operasyonunun yönetimini, kullanılan dolandırıcılık tespit ürünlerinden bağımsız, hangi dolandırıcılık modeline karşı hangi ürün kullanılıyor olursa olsun tespit etmenizi ve yönetmenizi sağlar.
Bize Ulaşın

Kapsamlı Hizmetler için Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak ve İHS Teknoloji çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için her adımda size yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıcalıklarınız
İletişim Süreci Hakkında
1

Formu doldurursunuz.

2

Keşif ve danışmalık toplantısı planlarız.

3

İşinize uygun çözümler sunarız.

Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin