VxRail cihazı mevcut VMware müşterilerine halihazırda aşina oldukları bir deneyim sunuyor. vCenter Server vasıtasıyla sanal makine yönetimi ve vRealize Operasyonları ve vRealize Otomasyonu vasıtasıyla IT ve Bulut otomasyonu VxRail’i mevcut veri merkezi altyapınıza sorunsuz bir şekilde entegre edebilmenizi mümkün kılıyor.

DELL EMC UNITY ALL-FLASH

Platformların ve ısmarlama olarak yapılandırılmış donanımların büyük kısmı her türlü kullanıma uyacak şekilde tasarlanır. Dell PowerEdge sunucularının eklenmesi bu portfolyoyu GPU donanımını, yoğun veri depolamayı ve yüksek performanslı bilgi işlem seçeneklerini kapsayacak şekilde genişletmekte, size ihtiyaçlarınıza en uygun VxRail cihazını seçebilme esnekliğini sunmaktadır. Tek nodlu ölçeklendirme ve bellek kapasitesinin arttırılması, şirketinizin ve kullanıcıların ihtiyaçları değiştikçe gelecekte yapılması muhtemel ölçek büyütmeler ve küçültmelere yönelik öngörülebilir bir “büyüdükçe öde” yaklaşımını mümkün kılmaktadır. VxRail portfolyosunda şu seçenekler bulunmaktadır:

E Serisi

Küçük ve uzak dağıtımlar için giriş seviyesinde, uygun fiyatlı 1U/1Node seçeneği.

G Serisi

Genel amaca yönelik, mevcut VxRail platformu örnek alarak yapılmış 2U/4Node şasi. G Serisi birçok hiperbirleşik kullanım için gayet uygundur ve all-flash ve hibrit konfigürasyonlar için kullanılabilir.

V Serisi

Grafik-yoğun masaüstü dağıtımları için GPU donanımı olan VDI optimize 2U/1Node cihaz. Müşteriniz gelecekte GPU hızlandırma isteyecek olursa şimdiden bir V Serisi sipariş edebilir, GPu kartlarını sonradan ekleyebilirsiniz.

S Serisi

Sanallaştırılmış Microsoft SharePoint, Microsoft Exchange, büyük veri ve analiz gibi talepkar uygulamalar için geniş bellekli 2U/1Node cihaz.Sanallaştırılmış Microsoft SharePoint, Microsoft Exchange, büyük veri ve analiz gibi talepkar uygulamalar için geniş bellekli 2U/1Node cihaz.

P Serisi

Veritabanları gibi ağır iş yükleri için optimize edilmiş performans-yoğun 2U/1 Noder cihazlar.

Dell EMC VxRail Temel Özellikleri

Temel Özellikleri

– Tamamen entegre, önceden yapılandırılmış ve test edilmiş hiperbirleşik altyapı cihazı VMware ortamlarını basitleştirir ve genişletir.

– Mevcut VMware ekosistem yönetimi çözümleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olarak VMware ortamlarındaki dağıtımı ve yönetimi kolaylaştırır.

– Grafik-yoğun VDI, büyük veri ve analiz, uzak ofis ve yüksek performanslı bilgi işlem gibi birçok müşteri kullanımını destekleyecek ısmarlama konfigürasyonlu çok amaçlı platformlar.

– Üç nod gibi, küçükten başlama. Tek nodlu ölçeklendirme, bellek kapasitesi arttırımı ve vSphere lisansından bağımsızlık, ticari talepleri karşılayan bir büyümeyi sağlamaktadır.

– All-flash modeller Dell EMC ve VMware’den sıkıştırma, veri tekilleştirme, erasure coding, veri çoğaltma, yedekleme ve bulut katmanlaştırma gibi kurumsal seviyede veri hizmetlerinin olduğu bir paketi içermektedir.

– Hem yazılım hem de donanım için dünyanın her yerinde 24×7 destek.

Hiperbirleşik altyapı standardı

Büyümek ve başarılı olmak için rakiplerinizle fark yaratmanız gerekiyor. Şirketinizin kolaylaştırıcı olarak itibar kazanması için, IT kuruluşunuzun karmaşık silolardan kurtulması ve operasyonları kolaylaştırarak günümüzün ticaret kültürüne ve kullanıcılarına ayak uydurmanız büyük önem taşımakta.

Dell EMC VxRail size bu ticari sonuçları elde etme fırsatını sunuyor. Cihaz standardizasyon ve otomasyon sayesinde IT’nin işini hızlandırıyor, basitleştiriyor ve aşağıdaki konulara odaklanabilmesini sağlıyor:

– Mevcut yatırımları ve beceri setlerini kullanırken altyapıyı olabildiğinde hızlı bir şekilde işlevsel bir hale getirmek.

– Ticari uygulamalara (köstek değil) destek olmak

– Altyapı gelişimini uygulamanın ve kullanıcıların ihtiyaçlarına şeffaf hale getirmek

Temel Özellikleri

VMware vSphere ve VSAN yazılımları baz alınarak tasarlanan ve Intel’in yeni Broadwell işlemcileriyle üretilen VxRail cihazı size küçükten başlayıp giderek büyüme, kapasiteyi ve performansı kolayca ve işlerinizi aksatmadan ölçeklendirebilme imkanı sunuyor. All-flash VxRail cihazlarında etkili ve inline tekilleştirme, sıkıştırma veerasure coding özellikleri bulunmakta. VxRail bu kurumsal seviyedeki veri hizmetleriyle hem yüksek performanslı all-flash hem de arttırılmış kullanılabilir kapasite özelliklerini sunuyor.

Kullanılabilirlik ve Yönetim

VxRail cihazı mevcut VMware müşterilerine halihazırda aşina oldukları bir deneyim sunuyor. vCenter Server vasıtasıyla sanal makine yönetimi ve vRealize Operasyonları ve vRealize Otomasyonu vasıtasıyla IT ve Bulut otomasyonu VxRail’i mevcut veri merkezi altyapınıza sorunsuz bir şekilde entegre edebilmenizi mümkün kılıyor.

Detaylı bilgi için