Yönetilen Backup Hizmetleri

Yedekleme süreçlerinin yarattığı zaman kaybından kurtulun.

Yedekleme süreçlerinin doğru şekilde devam ettiğinden emin olmak , yedekleme anında çıkan sorunların üstesinden gelmek ve alınan yedeklerin ihtiyaç anında gerçekten işe yarayabileceğinden emin olmak ve bunları raporlamak için ne kadar zamanınız var?

IHS teknoloji ( Cloud veya yerinde)  yedekleme işlemlerinizi 7×24 izleyerek oluşacak hatalara anında müdahele eder, yedekten geri dönmek istediğinizde bunu sizin için yapar ve size zaman kazandırır.

IHS mühendisleri , yedekleme süreçlerinizi analiz eder ve buna uygun cloud veya lokal çözümler ile süreçlerinizi en verimli hale getirir.Yedekleme yazılımı olarak müşterinin talebi ile devam edilebileceği gibi IHS mühendislerimizin ortama uygun yazılımı önermesi ile de süreç tamamlanabilir.

IHS TEKNOLOJİ YÖNETİLEN BACKUP HİZMETLERİ SAYESİNDE ZAMANINIZ SİZE KALSIN.

1999 yılında “İstanbul Hosting Solutions” kısaltması olan İHS markası ile faaliyete geçen İHS, geliştirdiği katma değerli projeler ve sağladığı altyapı hizmetleri bakımından Türkiye’deki bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından biri konumuna gelmiştir.
“Müşterilerin kurum merkezlerinde yada IHS Teknoloji’nin  veri merkezinde,üretici ve lokasyon önemi olmaksızın BT süreçlerini eksiksiz yönetiyoruz. Farklı türlerde sistem ve altyapıya sahip kurumların tüm ihtiyaçlarını (sunucu,depolama, ağ, güvenlik, yedekleme, iş sürekliliği ve felaket kurtarma),dünya standartlarına uygun bir biçimde yönetiyor, ölçümlüyor ve raporluyoruz.” Bu süreçleri bırakın biz yapalım ZAMANINIZ size kalsın.!!

Daha fazla yardım mı gerekiyor?

Ürünlerimiz ile ilgili teknik konuları ve ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın.

“Şirketimizdeki tüm akıllı telefon ve tablerin güvenliğinin sağlanması ve yönetimi için AirWatch kullanıyoruz.”

Murat Zobu

Migros Ticaret A.Ş.