Yapı Kredi SailPoint Case Study

 • TR 🇹🇷

  IDC tarafından kaleme alınan bu Başarı HikayesiYapı Kredi‘nin çözüm sağlayıcı olarak İHS Teknoloji‘yi tercih etmesinin ve zorlukların üstesinden gelmek için SailPoint IdentityIQ uygulamasını seçmesinin temel nedenlerini incelemektedir.

  Başarı Hikayesi, yetkilendirme sistemlerini yeniden tasarlamak ve yeni çevresel güvenlik olan kimlik yönetimini güçlendirmek isteyen şirketler için bir dizi en iyi uygulama ve önemli ipuçları sağlar.

  Önemli Tavsiyeler bölümü, kimlik ve erişim yönetimini geliştirmek isteyen şirketlere uygulamaya yönelik tavsiyeler verir.

  Kurumsal güvenlik ve kimlik yönetimini güçlendirme konusunda Yapı Kredi’nin temel hedeflerini ve proje sonucunda sağladığı faydaları okumak için lütfen formu doldurunuz.

 • EN 🇬🇧

  This IDC Buyer Case Study examines the key reasons for Yapı Kredi selecting İHS Teknoloji as its chosen solution provider and choosing to implement SailPoint IdentityIQ to address its challenges.

  The Case Study provides a series of best practices and key pointers for organizations that are looking to redesign their authorization systems and strengthen their identity perimeters.

  The Essential Guidance chapter provides practical advice to companies seeking to improve their identity and access management.

  Please fill out the form to read Yapı Kredi’s main objectives in strengthening corporate security and identity management and the benefits it has provided as a result of the project.