Yedekleme Çözümleri

Yedekleme çözümlerimiz ile fiziksel, sanal veya bulut üzerinde bulunan kritik verilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyip koruyabilir ve olağan dışı durumlarda sıfır data kaybı ile geri dönüş sağlayabilirsiniz. Güvenilir ve kullanımı kolay bir şekilde yedekleme yapmanızı sağlayan yedekleme çözümlerimiz ile siz hiç kesinti yaşamadan sadece işinize odaklanın.

Neden Verilerimi Yedeklemeliyim?

 • Siber Saldırılar

  Hackerlar, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar aracılığıyla yapılan siber saldırılar, işletmelerde büyük veri kayıplarına neden olabilirler.Eğer bir yedekleme sisteminiz yok ise bu durum ciddi iş kesintileri ve veri kayıplarına neden olur.Bunun yanında yasal olarak kişisel verileri koruma kanunu kapsamında herhangi bir kullanıcı veya kurum verisinin dışarı sızması itibar, pazar payı kaybı, ciddi maddi ve hukuki sonuçlar ile sonuçlanabilir.

 • Doğal Afetler

  Siber saldırılar haricinde diğer bir iş gücü ve veri kaybına neden olacak risk doğal afetlerdir.Bir yangın, sel veya başka bir türdeki doğal afet, bulunduğunuz yerdeki tüm verileri silebilir ve geri dönüşü neredeyse imkansız hale getirebilir.

 • Donanım Arızası

  Cihazınızda meydana gelen bir problem nedeniyle verileriniz geri dönüşümsüz olarak kaybolabilir veya hasara uğrayabilir.

 • Veri Güvenliği

  İş verilerinin tutulduğu personelinize ait kişisel bilgisayarlar, mobil cihazlar veya iş yerindeki masaüstü bilgisayarlar çalınabilir, işleriniz bu durumdan olumsuz etkilenebilir.Bunun yanında kötü niyetli kurum içi eylemler sonucu verileriniz geri dönüşümsüz bir şekilde tahrip edilebilir.Kesintisiz bir iş akışı için verilerinizi yedeklemeniz en iyi çözümdür.

IHS Teknoloji, dizayn ettiği backup appliance’leri ve kendi bulut altyapısı ile müşterilerinin 3-2-1 kuralına uymalarını kolaylaştırmaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya back-up hizmetlerimiz ile ilgili ürün broşürümüzü inceleyebilirsiniz.

RPO ve RTO Kavramları Nedir?

Yedekleme Çözümlerimiz

 

Arcserve UDP yeni nesil mimarisi ile tek bir konsol aracılığı ile sadece bir Workstation yedeklemesinden, birden fazla bölgede hizmet veren karışık altyapı ve cloud ortamlarına sahip olan son kullanıcıların imdadına backup ve disaster uygulaması olarak yetişmektedir.

 

İncele

 

Veeam® Backup & Replication™ sanal, fiziksel ve bulut tabanlı tüm iş yükleriniz için erişilebilirlik sunar. Tek bir yönetim konsolundan tüm uygulama ve verileriniz için hızlı, esnek ve güvenilir yedekleme, kurtarma ve replikasyon işlemlerini yöneterek geleneksel yedekleme çözümlerinden tamamen kurtulabilirsiniz.

 

İncele

 

Dell Technologies Data Protection Suit ailesinde bulunan yedekleme ve real time replikasyon çözümlerine entegre ettiği Datadomain backup appliance’ları ile enterprise şirketlerin kompleks yedekleme ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır.

 

İncele

Daha fazla yardım mı gerekiyor?

Ürünlerimiz ile ilgili teknik konuları ve ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın.

FIRSAT! Demo talebinde bulunmak için hemen müşteri temsilcisine ulaşın!