Workspace ONE

Workspace ONE, VMware AirWatch teknolojisi ile sunduğu zekaya dayalı dijital çalışma alanı ile dilediğiniz uygulamayı dilediğiniz cihazda kolay, güvenli bir şekilde sunun ve yönetin. Bulut hizmeti olarak veya şirket içi (local proje olarak) devreye almaya yönelik olarak sunulan Workspace ONE; erişim kontrolünü, uygulama yönetimini ve çok platformlu uçtan uca nokta yönetimini bir araya getirir.

Workspace ONE Neler Sunuyor?

Workspace ONE by wmware

 • Yönetim

  Birleşik Uç Nokta Yönetimi (Unified Enpoint Management)

  Mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar (Windows 10 ve macOS dahil), dayanıklı cihazlar ve “nesnelerde” bulunan yönetim silolarını bir araya getirin. Tüm kullanım durumlarında (BYOD dahil ) gerçek zamanlı ve kablosuz yönetim ile maliyetleri azaltın ve güvenliği artırın.

 • Zeka

  Dijital Çalışma Alanı Boyunca Zeka

  Kullanıcı deneyimini geliştiren, kaynakları optimize etmenize yardımcı olan ve ortamınızın tamamında güvenliği ve uyumluluğu güçlendiren entegre görüşler, uygulama analizleri ve güçlü otomasyon özellikleri elde edin.

 • Erişim

  Basitleştirilmiş Erişim Yönetimi

  Herhangi bir telefon, tablet veya laptoptaki Windows, yerel, bulut ve web uygulamalarına tek bir uygulama kataloğundan güvenli ve parolasız bir şekilde tek oturumla (SSO) erişim sağlayarak üretkenliği artırın.

 • Çalışma Alanı

  Güvenli Bir Dijital Çalışma Alanı

  Değişen dijital çalışma alanınızı modern tehditlere karşı koruma sağlayan, bunları tespit eden ve çözümleyen özelliklerle güvenli hale getirin.

 • Maliyet

  Modern Windows Yönetimi

  Ürün Maliyeti ve Yaşam Döngüsü Yönetimini (PCLM) bulut üzerinden yaparak BT süresini ve ürün maliyetini önemli ölçüde azaltın.

 • Uygulamalar

  Sanal Masaüstü ve Uygulamalar

  Daha önce benzeri görülmemiş düzeyde sadelik, esneklik, hız ve ölçeği daha düşük bir maliyetle sağlayan VMware Horizon entegrasyonu ile geleneksel Sanal Masaüstü Altyapısını (VDI) kökünden değiştirin.

Workspace ONE Özellikleri

Tüm Uç Noktalar için Birleşik Yönetim

Mobil, masaüstü, rugged(el terminali) gibi tüm cihazları AirWatch Workspace ONE Unified Endpoint Management (UEM) ile tek bir konsoldan yönetin.iOS, Android, Windows, macOS, Chrome OS ve benzeri işletim sistemlerinde tutarlı iş süreçlerini ve politikaları destekleyin.

Cihaza Duyarlı Erişim Yönetimi

Entegre VMware Identity Manager ve AirWatch Workspace ONE UEM ile uygulamalara yalnızca doğru kullanıcıların ve doğru cihazların erişmesini sağlayın. Kullanıcı ve cihaz riskini belirlemek için sürekli olarak cihaz durumunu, kullanıcı bilgilerini ve kimlik doğrulama bağlamını takip edin. Faydalı kullanıcı bildirimleri, birden fazla kimlik doğrulama adımı, erişim engelleme veya çalışma verilerinin cihazdan kaldırılması ile riskli erişimleri hızlı bir şekilde çözümleyin.

Mobil Cihaz ve Uygulama Yönetimi

Kolay devreye alma ve yapılandırma, cihaz ve veri güvenliği, varlık sayımı (cihaz envanteri) ve yönetimi, uzaktan destek ve sorun giderme özellikleri ile cihazın ve uygulamanın tüm yaşam döngüsünü yönetin.

Sezgisel Zeka ve Otomasyon

Cihaz, uygulama ve kullanıcı verilerini toplayarak analiz eden, manuel görevlerin karmaşıklığını ve yükünü azaltmak üzere otomasyon araçları sağlayan Workspace ONE Intelligence ile tüm dijital çalışma alanı ortamınıza ilişkin entegre görüşler elde edin.

Etkileyici Üretkenlik Uygulamaları

Workspace ONE üretkenlik uygulamaları ile kullanıcıların katalog, e-posta, takvim, rehber, tarayıcı ve içerik gibi amaçlarla kurumsal iş uygulamalarına kolay ve güvenli şekilde erişmesini sağlayın. Workspace ONE Boxer, cihaz üzerindeki yerel mail uygulamasından daha iyi bir e-posta deneyimi sağlar ve Workspace ONE Mobile Flows ile çalışan üretkenliğini artırır. Kaynak tabanlı eylemler ve bildirimler alan çalışanlar, böylelikle uygulamadan çıkmadan arka plandaki iş sistemlerinde görevlerini tamamlayabilirler.

Win32 Uygulamalarına Kolay Erişim

Tüm önemli uygulamalarınıza her türlü cihazdan kolay erişim sağlayın. Workspace ONE, tüm uygulamaları (Win32 ve eski Windows masaüstü uygulamaları dahil) tek bir yerden keşfetmenizi ve başlatmanızı sağlayarak son kullanıcı üretkenliğini artırır; ayrıca farklı uygulama türleri arasında istikrarlı erişim ve uç nokta (EndPoint) yönetimi ilkeleri sunarak yönetim maliyetlerini en aza indirirken güvenliği artırır.

Kapsamlı ve Öngörülü Güvenlik

Workspace ONE Trust Network yapısını kullanarak sürekli risk izleme ve hızlı risk önleme müdahalesi sağlamak için zekaya dayalı Workspace ONE platformunun esas güvenlik özelliklerini entegre iş ortağı çözümlerinden oluşan zengin bir ekosistemle daha da genişletin.

Daha fazla yardım mı gerekiyor?

Ürünlerimiz ile ilgili teknik konuları ve ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın.

FIRSAT! Demo talebinde bulunmak için hemen müşteri temsilcisine ulaşın!