Bizi Arayın! Demo mağazımızı gezmek ve teknolojimizi keşfetmek için bizi arayın! 0850 333 5 445

Taglette Akıllı Mağaza Yönetimi

Taglette, cep telefonlarında tek bir mobil uygulama ile ürün üzerinden gereken en önemli bilgi ve hizmetlere ulaşmayı sağlayan yeni bir cep telefonu ve mikrochip uygulamasıdır.

 • Güvenlik

  Güvenlik

  Ürünleriniz çalışmasın diye ürünlerinizi delip geçen ve deforme eden ağır plastik güvenlik etiketleri mi kullanıyorsunuz? Sadece kapıdan geçerken değil, mağaza içerisindeyken de anlık olarak kontrol edilen Tag’ler sayesinde mağaza güvenliğinizi maksimuma çıkarın.

 • Mobil Ödeme

  Mobil Ödeme

  Mağaza müşterilerinizin kredi kartlarını cüzdanlarından çıkartmadan ödeme yapmasını sağlamak ister misiniz? Tagpay Mobil Cüzdan ve Ödeme Sistemi sayesinde, satış uygulamanıza entegre edeceğiniz basit bir mobil pos entegrasyonu ve kasalarınıza yerleştireceğiniz plastik etiketler ile müşterileriniz kendi telefonlarının ekranını dokundurarak güvenli ödeme yapabilir, POS cihazlarınızı güncellemeye veya değiştirmeye gerek kalmaksızın mobil cüzdan ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

 • Analiz

  Analiz

  Tagoo ile mağazanızda müşterilerinizin hangi ürünleri beğendiklerini, hangilerini kombinlediklerini, kabinlerde ortalama ne kadar süre geçirdiklerini, hangi bedenlerin en çok denendiğini bilgilerini sürekli olarak analiz edin.

 • Müşteri İlişkileri

  Müşteri İlişkileri

  Mağaza kartını kasada çıkarmadan gelen müşterilerinizi tanıyabiliyor musunuz? Müşterilerinizin sadakat kartları cüzdanlarındayken bile Tagoo, bu kartları okur, müşterilerinizin alışveriş alışkanlıklarını ve beğenilerini öğrenmenize ve analiz etmenize imkan verir. Akıllı telefon ve saat uygulaması sayesinde, müşteri temsilciniz mağazanıza giren müşterilerinizin kim olduklarını fotoğraf ve isimleriyle gözlemler, müşterinize ismiyle hitap ederek memnuniyet yaratır.

 • Kontrol

  Kontrol

  Mağaza çalışanlarınızın ne kadar verimli olduğunu biliyor musunuz? Tagoo ile çalışanlarınızı takip edin, mağaza içerisinde görev yerlerinde bulunma, ürünler ve müşteriler ile ilgilenme sürlerini anlık olarak kontrol edin.

 • Takip Yönetimi

  Takip Yönetimi

  Her gün stoklarınızı saymakla, ürünlerinizin yerini bulmakla zaman kaybetmeyin. Gerçek zamanlı olarak ürünlerinizin mağazadaki ya da deponuzdaki yerini Tagoo ile bulun, stoklarınızı, askıdaki ve raflardaki ürünlerinizi anlık olarak görüntüleyin.

 • Hızlı Satış

  Hızlı Satış

  Kasalarınızda barkod okuyucularla tek tek ürünlerin barkodunu okutmak, ürünlerin güvenlik etiketlerini çıkartmak ve uzun kasa kuyruklarından yoruldunuz mu? Tagon üzerine müşterilerinizin satın almak istedikleri ürünleri toplu olarak koyun ve tüm ürün bilgilerini anında sisteminize aktarın. Satış onayınızdan sonra Tagon, ürünlerinizin üzerindeki Tag’leri anında pasif hale getirir ve kasa kuyruklarınızı %50 oranında azaltır.

 • Sadakat Uygulamaları

  Sadakat Uygulamaları

  Mağazanız sadece puan ve indirim göstererek müşteri bilgisi toplayan uygulamalara mı bağlı kalıyor? Taglette mobil uygulamasıyla, müşterilerinize kendi sadakat programlarınızı yaratma imkanı kazanın. Taglette ile müşterileriniz mağazaya girdiklerinde, akıllı telefonlarında sadece kendilerine özel, önceki satın alma ve beğenilerine yönelik indirimler ve öneriler görür, farklı markaların indirim kuponları arasında sizi aramak zorunda kalmazlar.

4 Adımda Akıllı Mağazacılık

Ürünlerinizi Tagleyin

Taglette tarafından geliştirilen ve ürününüze özel olarak tam uyum sağlayacak Şekilde hazırlanan etiketler sayesinde ürünlerinizi artık barkodlara bağımlı kalmadan kontrol ve takip altına alabilirsiniz. Ürünleri delip geçen, iğneli, büyük boyutlu, ağır güvenlik etiketlerinin aksine, Taglette etiketleri ürüne direkt dikilebilir, görünmeyen bir yerine yapıştırılabilir veya ürün etiketine direkt olarak işlenebilir.

RFID standartlarında çalışan Taglette etiketleri pilli değildir, uzun ömürlüdür, ürüne göre kolaylıkla özelleştirilebilir ve 10 metreye kadar sinyal verebilmektedir. Diğer RFID etiketlerinin aksine Taglette etiketleri, Tagoo tavan antenleri sayesinde sürekli olarak takip edilir. Böylece mağaza içerisinde tam bir güvenlik ve kontrol sağlar.

İstenildiği taktirde Taglette etiketlerine Tagink Görünmez Elektronik Mürekkep uygulaması da yapılarak, müşterilerin ürün bilgilerine kendi cep telefonla rını kullanarak ulaşması, kendilerine özel promosyonları görüntülemesi ve ürün gerçekliğini kontrol etmesi sağlanabilir. Tabletlerin ekranlarına dokundurarak okunabilmektedir.

İster kendi mobil uygulamanızla, isterseniz Tagink Görünmez Elektronik Mürekkep ile üretilen etiketler, dokunmatik ekranlı telefonların ve web sayfanızla, isterseniz de Taglette mobil uygulaması üzerinde müşterilerinizin ürün etiketleriyle tek dokunuşla etkileşime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Mağazanızı Tagoo İle Takip Edin

Tagoo tavan antenleri, mağazanızda bulunan tüm Taglette etiketlerini gerçek zamanlı olarak sürekli kontrol ve takip eder. Contag bulut tabanlı yönetim sistemi üzerinden ürünlerin ve personelin lokasyonlarını gösterir, stokları anlık olarak sayar. Güvenlik gereksinimlerini, stok sayımlarını, ürün takibini ve personel kontrolünü ayrı ayrı kuracağınız sistemler yerine tek bir altyapı ile yapabilme nizi sağlayan Tagoo tavan antenleri sayesinde mağaza yönetiminizi çok daha kontrollü yapabilir hale gelirken aynı zamanda inanılmaz müşteri bilgileri de alabilirsiniz.

Müşterileriniz en çok hangi ürünleri beğendi, hangi ürünleri kombinleyerek kabine girdi, kabinlerde ortalama ne kadar kalındı, beğenilen ürünün satış yüzdesi nedir, mağaza personeli müşteri ile ilgileniyor mu, mağazada en yoğun reyonlar nelerdir gibi bilgileri anlık olarak elde etmenizi sağlayan Tagoo tavan antenleri sayesinde mağazanızı yönetirken ve düzenlerken sadece önceki satış kayıtlarına bağlı kalmazsınız. 50 cm hassasiyete kadar lokasyon verebilen Tagoo tavan antenleri sayesinde artık mağazanızı gün içinde ve sonunda düzenlemek için zaman harcamayacaksınız.

Tagoo tavan antenlerinin kurulumu çok basittir, kurulum sırasında altyapı ile uğraşmanıza gerek kalmaz. İster mevcut internet ağınızdan isterseniz de 4G modemli sistemi ile çalışabilirsiniz. Tak çalıştır yapısı sayesinde tek yapmanız gereken tavanınıza monte ederek fişini prize takmaktır. Kurulumu hiçbir uzmanlık gerektirmez, altyapınıza ek yük bindirmez.

Tagdor

Tagdor kapı antenleri sayesinde, deponuzdan çıkan veya deponuza giren tüm ürünlerin stok bilgilerini anında elde eder, tek tek sayım işlemi yapmaktan kurtulursunuz. Mağazanıza deponuzdan getirilen ürünler aynı anda mağaza stoklarınıza işlenir, depodan ürünlerin kim tarafından çıkarıldığı kayıt altına alınır ve ayrıca ödemesi yapılmamış ürünlerin müşteriler tarafından kapıdan çıkarılması önlenir. Tagdor kapı antenleri, ürünleri koliler içindeyken bile sayacak kadar güçlüdür.

3 Akıllı Cihazlar

Printag

Mevcut barkod yazıcılarınızın yerini alan Printag RFID yazıcıları ile mevcut ürün etiketleme işleminizde hiçbir değişiklik yapmaksızın kolaylıkla aynı anda Taglette RFID ürün etiketlerini basabilirsiniz. Printag, Taglette sistemiyle tam entegre olarak çalıştığından siz fiyat etiketinizi basarken, Printag yazıcınız aynı anda Contag sistemine de ürün stoğunu eşleştirmiş olur. Mevcut etiketleme proseslerinizde hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmaz, zaman ve kaynak tasarrufu sağlarsınız.

Tagend

Taglette ürün etiketleriyle etiketlenmiş ürünlerin, Taglette anten sistemlerinin kurulamadığı yerlerde sayımını ve ürün yerinin tespitini Tagend Akıllı El Terminalleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bluetooth uyumlu mobil telefonlara, tablet veya bilgisayarlara kolaylıkla bağlantı kurabilen Tagend el Terminalleri, sizi hem sesli hem de titreşimli olarak bilgilendirir. 

Depolarınızda da aradığınız ürünün tam yerinin tespiti için Tagend el terminalini kullanabilir, istediğiniz ürüne hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz.

Magitag

Müşterilerinizin soyunma kabinlerindeki alışveriş deneyimini değiştiren Magitag akıllı aynalar, Contag sistemine bağlı olarak müşterilerin beğenip soyunma kabi nine götürdükleri ve denedikleri ürünlerin tutarlarını, müşterilerin katıldıkları sadakat programlarına göre müşteriye özel indirimleri, mağazanın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartlarının avantajlarını müşteriye soyunma kabinindeyken sunar.

Müşterileriniz, denedikleri ürünlerin faklı beden veya renklerini soyunma kabinindeyken Magitag akıllı aynaya dokunarak müşteri temsilcisinden isteyebilir, istediği ürün bedeni mağazada stokta kalmamışsa, o ürün bedeninin en yakın hangi mağazada olduğunu anında akıllı ayna üzerinde görebilir.

2 Akıllı Uygulamalar

Taglette Mobil Uygulaması

Müşterilerinize verdiğiniz sadakat kartlarını Taglette mikroçipleri ile ürettiğinizde, müşteriniz kartını cüzdanından çıkartmaya gerek kalmadan Tagoo antenleri tarafından algılanır. Contag bulut sistemi sayesinde en yakın ve yoğunlukta olmayan satış temsilcisinin cep telefonu veya akıllı saatine müşterinin kim olduğu bilgisi gönderilir.

Müşterinize ismiyle hitap edebilen satış temsilciniz sayesinde müşteri memnuniyetiniz en üst seviyeye çıkar. Aynı zamanda alışveriş yapmasa bile mağazanızı ziyaret eden müşterilerinizi tanır, hangi ürünler ile ilgilendiğini tanımlayarak satış dışı müşteri verisi toplayabilirsiniz.

Tagpay

Kasalarınıza hala mobil ödemenin nasıl entegre edilebileceğini düşünüyorsanız Tagpay mobil cüzdan ve ödeme sistemiyle tanışmanızın zamanı gelmiştir.

Tagpay, ister kendi uygulamanıza entegre ederek isterseniz de bağımsız olarak çalışabilen ve her dokunmatik ekranlı mobil telefonla kullanılabilen ilk ve tek mobil ödeme teknolojisidir. Tagpay kullanabilmek için sanal pos sahibi olmanız ya da sanal pos sağlayan herhangi bir servis sağlayıcı kullanıyor olmanız yeterlidir. Tagpay API’lerini satış uygulamanıza entegre ettiğinizde ve Tagpay plastik etiketini kasalarınıza yapıştırdığınızda, müşterinizin ödeme yapmak için tek yapması gereken cep telefonunun ekranını plastik etikete dokundurmak olacaktır.

Satışınızı hızlandıran Tagpay ile müşterilerinize fiziksel kredi kartı olmadan internetten alışveriş yapmıyormuşçasına hızlı ve kolay ödeme deneyimi yaşatabilirsiniz.

1 Akıllı Bulut Sistemi

Contag Bulut Tabanlı Yönetim

Contag ile üretiminizden mağazanızdaki satışlara, depo stoklarınızdan, mağaza stoklarınıza, personel verim istatistiklerinden mağazanızdaki ürün beğeni istatistiklerine kadar herşeyi tek bir noktadan takip ve kontrol edebilir, geçmişe göre performansınızı izleyebilir, müşterilerinizle olan etkileşimleri ölçümleyebiliriz.

Contag, bulut tabanlı ilk ve tek akıllı mağaza ve ürün yönetim sistemidir. Tagoo tavan antenleri ve Tagon masa antenleri ile anlık olarak haberleşme sağlayarak yüksek hızda doğru ve güncel veriye ulaşmanıza imkan tanır.

Stok yönetim ve satış uygulamalarınıza bağlanabilen Contag bulut tabanlı yönetim sistemi, birden çok fabrikanızı ve mağazanızı tek bir noktadan takip, kontrol ve analiz etmenize olanak sağlayarak, planlamalarınızı hızlandırır, iş yükünüzü azaltır ve yüksek verim elde etmenize olanak sağlar.

API’ler ile Contag üzerinden direkt olarak veri çekebilir ve kullandığınız diğer uygulamalar ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Web tabanlı olması sayesinde, istediğiniz cihazdan platform ve lokasyon bağımsız olarak çalışabilir, mağazanızı uzaktan da takip edebilirsiniz.

Tagpay

Kasalarınıza hala mobil ödemenin nasıl entegre edilebileceğini düşünüyorsanız Tagpay mobil cüzdan ve ödeme sistemiyle tanışmanızın zamanı gelmiştir.

Tagpay, ister kendi uygulamanıza entegre ederek isterseniz de bağımsız olarak çalışabilen ve her dokunmatik ekranlı mobil telefonla kullanılabilen ilk ve tek mobil ödeme teknolojisidir. Tagpay kullanabilmek için sanal pos sahibi olmanız ya da sanal pos sağlayan herhangi bir servis sağlayıcı kullanıyor olmanız yeterlidir. Tagpay API’lerini satış uygulamanıza entegre ettiğinizde ve Tagpay plastik etiketini kasalarınıza yapıştırdığınızda, müşterinizin ödeme yapmak için tek yapması gereken cep telefonunun ekranını plastik etikete dokundurmak olacaktır.

Satışınızı hızlandıran Tagpay ile müşterilerinize fiziksel kredi kartı olmadan internetten alışveriş yapmıyormuşçasına hızlı ve kolay ödeme deneyimi yaşatabilirsiniz.

Daha fazla yardım mı gerekiyor?

Ürünlerimiz ile ilgili teknik konuları ve ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın.

“Şirketimizdeki tüm akıllı telefon ve tablerin güvenliğinin sağlanması ve yönetimi için AirWatch kullanıyoruz.”

Murat Zobu

Migros Ticaret A.Ş.