FIRSAT! Yıl sonuna kadar gerçerli bedava 150.000 email gönderme fırsatını kaçırmayın müşteri temsilcisine ulaşın!

SenderKing Email Marketing

SenderKing kampanya ve satış e-postalarınızı kolayca tasarlamanızı ve toplu olarak göndermenizi sağlar. SenderKing ile milyonlarca müşterinize bir kaç saat içinde kampanyanızı iletebilirsiniz. SenderKing sayesinde kimlerin gönderdiğiniz iletileri okuduğunu, kimlerin e-posta içindeki linklere tıkladığını anında öğrenirsiniz.

 • Sürükle Bırak Tasarım Editörü

  Sürükle Bırak Tasarım Editörü

  Hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan dakikalar içerisinde kendi e-posta kampanya tasarımınızı oluşturabilir, oluşturduğunuz tasarımın kalitesini hayret ve hayranlıkla  izleyebilirsiniz. SenderKing tasarım editörü ile yaptığınız tasarımlar tüm mobil cihazlar ve masa üstü bilgisayarlar ile uyumlu olacaktır. Yani bütün müşterileriniz kampanya mesajlarını her zaman doğru ve kaliteli bir şekilde görüntüleyecektir. Yamru yumru bozulmuş kampanya epostalarına paydos!

 • Gerçek Zamanlı Raporlama

  Gerçek Zamanlı Raporlama

  Biliyoruz her şey hemen olsun istiyorsunuz. Aynen bizde öyle… Bu yüzden bizim gibi sabırsızları düşünerek gerçek zamanlı raporlama özelliği geliştirdik. Kampanya e-postalarınızı gönderdikten sonra etkileşimleri saniyesi saniyesine izleyebilirsiniz. Kim açmış kim okumuş kim nereye tıklamış anında Dashboard ta. Yeri gelmişken biraz Dashboard tan bahsedelim. Dashboard kampanyanızın bütün istatistiklerini tek bir ekranda görüntülediğiniz ve bir bakışta kampanya başarısını ölçebildiğiniz ana ekrandır. Şık tasarımıyla göz alıcıdır.

 • Müşteri Listenizi Kolayca Yönetin

  Müşteri Listenizi Kolayca Yönetin

  Liste sihirbazı ile müşteri listelerinizi hızlıca yükleyebilirsiniz. Dilerseniz listelerinize yeni alanlar ekleyebilir, farklı listeleri birleştirebilir ya da mevcut listelerinizi bölebilirsiniz. Özetle yüklediğiniz listeleriniz üzerinde bilinen tüm küme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Inbox Garantisi

  Inbox Garantisi

  SenderKing ile artık kampanyalarınız Hotmail, Yahoo, Gmail vb sağlayıcıların Spam kutusuna düşmeyecek. %99.9 Inbox garantisi veriyoruz. Nasıl mı? Ee düşmesin diye bir çok kuruluşa kürekle para veriyoruz ondan. SenderKing bir Return Path üyesidir.

Üstün Performans

Farkındayız çook müşteriniz var, bu da milyonlarca e-posta demek. Ama merak etmeyin, artık kampanya mesajlarınızı göndermek günlerce sürmeyecek. SenderKing ile bir kaç saatte milyonlarca mesajın teslimatını gerçekleştirebilir ve gerçek zamanlı raporlayabilirsiniz.

Ön-izleme ve Test Süreçleri

Kampanyanızı göndermeden önce dilediğiniz gibi simülasyon yapın diye bütün ihtiyaçları düşündük. Tasarımınızı farklı ekran, cihaz ve çözünürlüklerde nasıl göründüğü test edebilir, dilerseniz çeşitli e-posta adreslerine pilot gönderiler yapabilirsiniz.

Daha fazla yardım mı gerekiyor?

Ürünlerimiz ile ilgili teknik konuları ve ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın.

“Şirketimizdeki tüm akıllı telefon ve tablerin güvenliğinin sağlanması ve yönetimi için AirWatch kullanıyoruz.”

Murat Zobu

Migros Ticaret A.Ş.