İştiraklerimiz

SnapBuy

SnapBuy, beğenilen ürünün fotoğrafını çekerek online ortamda bulunabilmesini sağlayan, Yapay Zeka teknolojisi tabanlı bir mobil uygulama ve web servisidir. API desteği sayesinde farklı mobil uygulamalara da kolayca entegre olabilen SnapBuy, inovatif bir yaklaşımla kullanıcı deneyimini iyileştirerek online satışların arttırılmasını sağlar.

Taglette

Taglette, üretimden tüketime kadar olan tüm proseslerin ve ürünlerin takip, kontrol ve analizini yapmayı sağlayan mikroçip teknolojileri geliştirir. Taglette tarafından geliştirilmiş olan RFID mikroçipler ve bu mikroçipleri algılayan RFID antenler sayesinde ürünlerin mağaza içerisindeki konumlarına ulaşılabilir, ürün stokları anlık olarak sayılabilir, müşterilerin hangi ürünler ile ilgilendiklerinin ve hangi ürünleri satın aldıklarının analizleri alınabilir, ürünlerin güvenliği sağlanabilir ve müşterilerin kendi cep telefonlarından hızlıca ödeme yapmaları sağlanabilir. Herhangi bir akıllı telefonla mobil ödeme yapmayı da sağlayan Taglette teknolojileri sayesinde mağazalar müşterilerine gerçek yaşamda sanal alışverişin kolaylığını ve hızını yaşatabilmektedir.

Pubinno

Pubinno hızlı büyüyen teknoloji startupı olan Taptronics’in geliştirdiği, mükemmel bira sunan, dünyanın ilk tak ve kullan akıllı bira musluğudur. Taptronics sağladığı yumuşak kremsi köpüğü ile harika bir içim deneyimi sunar. Ayrıca IoT, robotik, data analitiği ve sensör teknolojilerini birleştirerek fıçı verimliliğini %20 ye kadar artırır. İdeal sıcaklık ve optimal miktarda köpüğü ile her çeşit bira ile kullanılabilir. Bar sahipleri ve bira markaları arasında yeni bir kanal olarak, operasyonel ve kalite metriklerini gerçek zamanlı olarak sunar.

Paygilant

Paygilant Mobil/Elektronik Cüzdan ve Mobil Ödeme kanalları için geliştirilmiş bir Fraud Tespit ve Engelleme katmanıdır. Paygilant; kullanılan finansal  işlem altyapısından bağımsız olarak çalışır. NFC, QR, Online ve diğer protokollerin tümünü destekler.

Paygilant fraud tespit motoru, gerçekleşen işlemleri gerçek zamanlı olarak kullanıcının mobil cihazının içinde izler.  Dolayısı ile şüpheli finansal işlemler daha bankaya ulaşmadan tespit edilir ve engellenir. Paygilant bir kurulum gerektirmez ve kullanıcıya transparan olarak çalışır.