İştiraklerimiz

Pubinno

Pubinno hızlı büyüyen teknoloji startupı olan Taptronics’in geliştirdiği, mükemmel bira sunan, dünyanın ilk tak ve kullan akıllı bira musluğudur. Taptronics sağladığı yumuşak kremsi köpüğü ile harika bir içim deneyimi sunar. Ayrıca IoT, robotik, data analitiği ve sensör teknolojilerini birleştirerek fıçı verimliliğini %20 ye kadar artırır. İdeal sıcaklık ve optimal miktarda köpüğü ile her çeşit bira ile kullanılabilir. Bar sahipleri ve bira markaları arasında yeni bir kanal olarak, operasyonel ve kalite metriklerini gerçek zamanlı olarak sunar.

Paygilant

Paygilant Mobil/Elektronik Cüzdan ve Mobil Ödeme kanalları için geliştirilmiş bir Fraud Tespit ve Engelleme katmanıdır. Paygilant; kullanılan finansal  işlem altyapısından bağımsız olarak çalışır. NFC, QR, Online ve diğer protokollerin tümünü destekler.

Paygilant fraud tespit motoru, gerçekleşen işlemleri gerçek zamanlı olarak kullanıcının mobil cihazının içinde izler.  Dolayısı ile şüpheli finansal işlemler daha bankaya ulaşmadan tespit edilir ve engellenir. Paygilant bir kurulum gerektirmez ve kullanıcıya transparan olarak çalışır.